خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

قربانی‌های رئال مادرید برای فصل بعد چه کسانی هستند؟

  تا ۱۸ روز دیگر، رئال مادرید باید نام ۲۵ بازیکن را به عنوان بازیکن‌های اصاین تیم در حال حاضر ۲۷ بازیکن دارد. در تورهای پیش فصل، تمامی این ۲۷ بازیکن برای اثبات خود به مربی جدید، بازی خود را به نمایش گذاشتند.

  حالا تنها ۱۰ روز به فصل جدید و ۱۸ روز به پایان نقل و انتقالات مانده است. نام حداقل ۲ بازیکن باید از لیست رئال مادرید خط بخورد تا تیم کامل به هواداران معرفی شود. ضمن این که هنوز پرونده انتقال دخیا به رئال مادرید باز است و اگر او به این تیم بیاید،‌ باید یکی از دروازه‌بان ها هم از لیست این تیم خط بخورد. قطعا با آمدن دخیا کیلور ناواس پیراهنش را تقدیم گلر مادریدی خواهد کرد و خود راهی تیمی دیگر خواهد شد. اما ۲ بازیکن دیگر چه کسانی هستند.

  گزینه اول، به طور قطع مارتین اودگارد است. بازیکن ۱۶ ساله دلیلی ندارد نامش در لیست بازیکنان اصلی باشد. او یا به تیمی دیگر قرض داده خواهد شد، یا در کاستیا بازی خواهد کرد و در صورت نیاز، از تیم دوم به تیم اصلی اضافه خواهد شد.

  گزیه دوم، لوکاس سیلوا است. هافبک برزیلی، باید از جمع کهکشانی‌ها جدا شود. البته با توجه به سن او، رئال او را تتها قرض خواهد داد تا هم چنان مالک این بازیکن ارزشمند باقی بماند. دلیل این که او باید از جمع کهکشانی‌ها جدا شود این است که با حضور دانیلو، کاسمیرو و جیمز رودریگز، این تیم از سهمیه بازیکنان غیر اروپایی (کسانی که تابعیت هیچ کشور اروپایی‌ای را ندارند) خود استفاده کرده است.

  بازیکنانی نظیر آسانسیو نیز بعید است در جمع کهکشانی‌ها باقی بماند و با رفتنش جای یک بازیکن در لیست رئال مادرید را باز خواهد گذاشت تا در صورت لزوم در نیم فصل به تیم اضافه شود.لی این تیم در فصل جدید معرفی کند.


  رئال کلاب
  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بازیکن ,رئال ,مادرید ,لیست ,کهکشانی‌ها ,رئال مادرید ,باقی بماند ,لیست رئال ,تیمی دیگر ,
  قربانی‌های رئال مادرید برای فصل بعد چه کسانی هستند؟

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر